32 274-25-17
32 273-91-29

41-800 ZABRZE
ul. Mikulczycka 21 B
k
o
n
t
a
k
t
Szybki kontakt:

tel. 32 2742517

Osoba kontaktowa
Telefon
E-mail
Treść zapytania
Jesteśmy producentem! Możemy wprowadzić zmiany do produktu zgodnie z wymaganiami. W tym celu skontaktuj się z nami: »

Do przenoszenia blach w pionie

Uchwyty , chwytaki zapewniają bezpieczny transport pojedynczych blach w pozycji pionowej z możliwością zginania sią w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Wyposażone w zamek oraz szczęki ze stali hartowanej. Współpracują z zawiesiem linowym lub łańcuchowym. Stosując dwa uchwyty lub więcej jednocześnie używać razem z trawersą. 

Uchwyt do przenoszenia pojedynczych blach w pozycji pionowej z możliwością zginania się w jednej płaszczyźnie. Twardość blach do 20 HRC. Wykonanie lekkie : 0,5t , 1t , 2t , 3t.

cena brutto: zapytaj
dostępny

Uchwyt do przenoszenia pojedynczych blach w pozycji pionowej z możliwością zginania się w jednej płaszczyźnie. Twardość blach do 20 HRC. Wykonanie ciężkie : 4,5t , 6t , 8t , 10t.

cena brutto: zapytaj
dostępny

Uchwyt do przenoszenia pojedynczych blach w pozycji pionowej z możliwością zginania się w dwóch płaszczyznach. Twardość blach do 20 HRC. Wykonanie lekkie : 1t , 2t , 3t.

cena brutto: zapytaj
dostępny

Uchwyt do przenoszenia pojedynczych blach w pozycji pionowej z możliwością zginania się w dwóch płaszczyznach. Twardość blach do 20 HRC. Wykonanie ciężkie : 4,5t , 6t , 8t , 10t.

cena brutto: zapytaj
dostępny
Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności